Ziyaretçi Defteri
Teşekkür ederim. Saygılar... 25/02/2016
Uzun zamandır iş değişikliğim oldu bir indim bir çıktım. Taa ki artık hani insan biçare kalır ya. İşte tam da bu anda Reyhan hanım'ın çalışmalarından bahsettiler. Bu konuda çok yabancı olduğum halde ne kaybedebilirim dedim. İnanılır gibi değil di tam uc hafta sonra İzmir'de ıyı sayılabilecek bir ücretle işe başladım. Çok teşekkür ederim .Ve tavsiye ediyorum ki.. Denemek te çok yarar bulacaksınız. Saygılar..
Gönderen: Kemal.S. dedi ki...
Teşekkürler Reyhan İldaş... 25/02/2016
"Senin gönlün değişirse dünya değişir." der Mevlana... Bu sözün anlamını kuantumla tanışınca anlamaya başladım ve dedim ki Mevlana yüzyıllar öncesinde benim şu an keşfettiğimi keşfetmiş diyordum. Ancak Theta Healing ile tanışınca anlamıyorum sadece, yaşıyorum ve deneyimliyorum da... Teşekkürler Reyhan İldaş Beni Theta ile tanıştırdığın için şükürler olsun Rabbim... Sevgiyle..
Gönderen: Huriye Akdağ dedi ki...
İlginize Teşekkürler... 25/02/2016
Aldigim seans sonrasinda yasadigim duygularin tarifi yok galiba. Yillardir hissetmedigim mutluluk icimde ve bu hala devam ediyor. En onemlisi babamla iliskimizin iyilesmesi. Benim duygularim degisince babamda degisti. Tesekkur ederim Reyhan hanim.
Gönderen: A.K dedi ki...
 
Mesaj göndermek için tıklayın
 
 
Pro WEB