Thetahealing Eğitmenleri
ThetaHealing®, tüm seviyelerdeki ve DNA'daki negatif düşünce kalıplarını veya inançlarını dönüştürmek için anında çalışır ve hayatınızı tam olarak seçtiğiniz gibi yeniden yaratmanızı sağlar.

Thetahealing® tekniği ile ilgili bir başka şaşırtıcı şey ise, daha önce hiç deneyimlemedikleri, duygusal tercihlerini anında genişleten  ve  danışana bu duyguları öğretme becerisidir. Örneğin, eğer bir danışan “mutsuzum” inancına sahipse, onlara mutsuz hissetmeden nasıl yaşayacaklarını ve neşe ve mutluluk yaşamanın nasıl bir şey olduğunu bthetahealing® ile his yüklemesi olarak  öğretebilirsiniz.

Thetahealing®, bir din değil, bir tekniktir ve herhangi bir dini doktrine bağlı değildir . Herhangi bir manevi ya da dini inanç sistemi ile uyumludur. Neye inandığından emin değilseniz bile, ThetaHealing® siz de  hala işe yarayacaktır!   Eğer uygulayıcı olmak isterseniz yaratıcı güce inanmanız gerekmektedir. Bu sizin için Herşeyin yaratıcısı Allah, Tanrı Budha olabilir. Thetahealing başka bir deyişle bir felsefe olarak adlandırılabilir.

Theathealing eğitmenleri arasında alanında uzman Certificate of Science & Master eğitmen ve uygulayıcı Reyhan İLDAŞ ile sizde isteklerinizi ve hayalleriniz gerçekleştirmenin imkansız olmadığını görecek, ne kadar güçlü olduğunuzu yeteneklerinizin neler olduğunu keşfedeceksiniz. Seminerlerimizi takip ederek İstanbul ve İzmir 'de alabilir ya da grup oluşturarak istediğiniz ilde davet edebilirsiniz.
 
 
Pro WEB