ThetaHealing
ThetaHealing® tekniği, aşağıdaki gibi birçok problemi hızlı ve verimli bir şekilde işlemeye yardımcı olabilecek bir enerji modalitesidir.

Theta terapi seansını diğer terapilerden ayıran en büyük özellik çok hızlı bir şekilde ilerlemesi ve ruha, zihne bedene aynı anda ulaşarak çözümleyip sonuca ulaşmasıdır. Bir saatlik seans süresince konuyla ilgili pek çok olumsuz inanç bulunur, değiştirilir. Pozitif inanç yerine konulduğu andan itibaren yeni düşüncelere, yeni bir hayata, farklı bakış açılarına merhaba dersiniz

- Reddedilme, terk etme, aşağılama, ihanet ve adaletsizlik sorunları
- Anksiyete bozuklukları, panik ataklar, obsesif kompulsif bozukluklar, depresyon
- Fobiler
- Duygusal, fiziksel ve cinsel istismar
- Bağımlılıklar
- Yeme bozuklukları
- Aile üyeleri, arkadaşlar, eşiniz ve iş arkadaşlarınızla ilişki sorunları
- Kendinizi ifade edememe, dünyada kendi yerinizi alma, benlik saygısı sorunları
- Cinsel sorunlar
- Fiziksel sorunlar (fiziksel ağrı, hastalıklar)
- Maddi sıkıntılar
- Sezgisel ve psişik yetenekleri sınırlayan bloklar ve daha birçok konu üzerine karşılıklı özgür irade ile çalışılmaktadır.

ThetaHealing yaşam enerjisini yükseltmek, negatif düşünceleri zihinden atmaya yardımcı olmak, daimi mutluluğu hissetmek olarak tarif edilen bir meditasyon yöntemidir. ThetaHealing master eğitmen ve uygulayıcı Reyhan İLDAŞ eğitimleri ile ThetaHealing felsefesi size ne kadar güçlü olduğunuzu isteklerinizi ve hayallerinizi gerçekleştirmekte, yeteneklerinizin neler olduğunu keşfetmenizde yardımcı olacak.
 
 
Pro WEB