Thetahealing İzmir
ThetaHealing® genellikle yaşamı değiştiren bir mucize olarak tanımlanmaktadır. ThetaHealing® meditasyon yöntemidir ve fiziksel ve duygusal şifa için, insan vücudunda neler olduğunu okumak ve bilinç ve bilinçaltı sınırlayıcı inançları değiştirmek için, evrenin temel yaratıcı yaşam enerjisinin nasıl kullanılacağını öğretir.

Farklı öğretileri öğrenmek  ve hayatınızda ne istediğini tezahür ettirmek için İnanılmaz derecede güçlü bir modalite, öğrenmesi kolay ve çok yönlüdür. ThetaHealing® ismini beyin dalgası Theta'dan alır ve 1996'dan beri Vianna Stibal tarafından kullanılan “Tüm Var OlanYaratıcının Koşulsuz Sevgisine dayanır.

Evren, bu tekniği Vianna Stibal'a gösterdikten sonra kendinde bulunan kanseri iyileştirmişti. Aynı zamanda öğretirken, binlerce kişiyi iyileştirmeye devam etti. ThetaHealing® doğal sezgimizi nasıl kullanacağımızı öğreten bir tekniktir ve "Tüm Olanların Yaratıcısı' nın koşulsuz sevgisiyle birlikte yeni bir gerçeklik yaratmak içindir.  Her düzeyde iyileşme sağlanması ve varoluş yedinci düzleminin İlahi enerjisinin doğrudan bağlantısı ile uygulanmaktadır.  ThetaHealing® fiziksel, zihinsel, duygusal ve ruhsal bir terapi tekniğidir.  ThetaHealing® tekniğin de İlahi Enerji, iyileşmiş olan kişiye doğrudan doğruya gelir; Şifacı ise sadece iyileşmenin şahididir. ThetaHealing® doğal sezgilerinizi geliştirmenize yardımcı olan "Her Şeyin Yaratıcısı Enerjisi" ile bir bağlantıdır ve böylece ortamınızı farklı bir şekilde algılar. Yaşı, dini, ırkı veya cinsiyeti ne olursa olsun, herkes bu tekniği öğrenebilir ve yaratıcıyla olan ve  yaratıcının bağlantısı aracılığıyla sezgisel yeteneklerinizi ve becerilerinizi geliştirebilir. ThetaHealing® Anında Şifa bolluğu tezahürü olasılıklar gerçek ve sonsuz olduğu tüm gerçekten erişilebilir bir gerçektir, her şey mümkündür yeni olanaklar, yeni kanallar yeni  kapılar aılır.

Temel DNA2 dersinin asıl amacı katılımcıların derinden inançları köklü değişim davranış kalıplarını elde etmek için izin almaktır.  Teknik Temel , Genetik, Tarih ve Ruh seviyeleri ile an da dönüşüm yaratmaktadır.  Bu inançları tanımlamayı ve onları özümseyip, başkalarının özgür iradesine daima saygı göstererek, diğer katılımcılar arasında değiştirmeyi öğrenirsiniz. Kuşkusuz Yaratan'ın Koşulsuz Sevgisine bir açılım yaşayacaksınız. DNA'nın 12 ipini ve gençliğin ve canlılığın kromozomunu aktive edeceğiz (chronos), yaşlanan programları telomerlerin güçlendirilmesiyle değiştirmeyi öğreneceksiniz. ThetaHealing® harika bir değişim sağlayarak  hızlı çözer ve uzun bir zaman alan geleneksel yöntemlere göre daha fazla inanç sistemleri ve davranış örnekleri kaydedilebilir yarattıkları inanç ve duyguları sınırlama vücutta hemen değiştirilir olmasıdır.  Tüm olanı gerçekten sahip olmak istediğimiz programla değiştirin: olumlu inançlar ve duygular. Temel DNA dersinde şunları keşfedeceksiniz: • DNA bilgisi, ve nasıl etkinleştirilir. • Dört beyin dalgası, Alfa, Beta, Teta ve Delta ve iyileşme sürecindeki önemi. • Bilinçaltı gücü. • Grup şifaları nasıl yapılır. Veya bireysel • İnsan vücudunun sezgisel tarama. • Koruyucu melekleriniz, ruhsal rehberleriniz ve diğer insanlarla iletişim kurun ve iletişim kurun. • Gençlik ve Canlılığın kromozomlarını aktif hale getirmek. • Dört farklı seviyede (Temel, Genetik, Tarihsel ve Ruh) inançları ortaya çıkarmak, değiştirmek ve değiştirmek için tekniği yönetin. • İrtibat ve korku değiştirme. • Geleceğin Okumaları • Vücudumuzdaki, akıl ve ruhumuzdaki duyguların tanımlanması ve değiştirilmesi. • İnançların ve dört tezahürünün seviyelerinin sağlığınızı ve günlük hayatınızı nasıl etkilediğini anlamak. • Sistemin fiziksel sağlık seviyenizi yükseltmenize nasıl yardımcı olduğunu anlayın, iyilik, ve hayata karşı tutumunuzu geliştirin. • Zihnin gücü, düşünce ve hastalıkla ilişkisi. • Hayatında ne istediğini açıklamayı öğrenin. 

Thetahealing master eğitim ve uygulayıcısı Reyhan İLDAŞ ile İzmir'de sizde Thetahealing eğitimi alabilirsiniz. Uygulanması çok kolay, çok yönlü bir çalışma olan Theta eğitimleri sonrasında sizde negatif düşünceleri zihinden atarak, daimi mutluluğu yaşamınızda hissedeceksiniz.

 
 
Pro WEB