Theta Healing Eğitmeni
ThetaHealing® nedir? ThetaHealing, hücresel düzeyde anlık ve kalıcı bir değişim yaratmak için Varolan herşeyin yaratıcısının enerjisini kullanan bir zihin beden ve ruhsal bir tekniiktir. Bu fiziksel, duygusal ve manevi dönüşümler ile sonuçlanır.

ThetaHealing 'de, değişiklikleri birlikte oluşturmak için Her şeyi Yaratan Allah ile bağlantı kuruyoruz: Bu yüzden dönüşümün kusursuz bir bütünlüğü vardır ve her zaman en yüksek ve en iyi şekilde yapılır.

Theta Uygulayıcısı  Zihin beden ve ruh  bağlantısını kullanmada  ön planda olur. Günlük kalıplarımız, sağlığımız, servetimiz ve ilişkilerimiz de dahil olmak üzere inanç sistemlerimizde bulunmaktadır. Ve bu şekide şu anımızı  yaşamaya başladık.  Bu inançlar genellikle çocukluk döneminde anne ve babalarımızdan doğrudan  alınır ve DNA'larımızda atalarımızdan günümüze kadar gelebilir ya da doğrudan kollektif bilinçten bizlere yansımaktadır.

Theta Uygulayıcısı  vücutta farklı hastalık ve bozuklukları devam ettiren inanç sistemlerini ve duygularını  tezahür ettirmeyi engeller. Korku, kırgınlık veya kötüye kullanım gibi inanç sistemleri ThetaHealing, bu sorunları yaratan inanç sistemlerini değiştirerek, bedeni, zihni ve ruhu dönüştürerek denge ile sizde bağlantı kurar.  ThetaHealing uygulamalarından yarar gören kişiler kronik ağrı, kanser, bakteri ve virüs enfeksiyonları, anksiyete ve depresyon,  Alzheimer, bağişıklık sistemleri , tiroid bozuklukları, hormonal dengesizlikler ve daha birçok durumdan anlık gerileme yaşadı.

ThetaHealing, hücre seviyesinde iyileşme sağlamaktadır...

Kuantum fiziği ve Eğigenetik :  Kuantum fiziği bize, küçük madde parçacıklarından değil, değişme potansiyeline sahip enerji matriksleri olmadığımızı, kendimizi nasıl yeniden üreteceğimizi seçmemizi anlatır. Bu, enerji ile var olduğumuzdan dolayı  kendimizi ve hayatlarımızı hızlı ve kolay bir şekilde değiştirmek için bu enerjiyi  kullanabiliriz.

Epigenetik:  (kelimenin tam anlamıyla “genlerin kontrolünün üzerinde” anlamına gelir) çalışmamızda, bizim genlerimiz değil çevremizdeki faktörlerin sağlığımızı belirlemede temel faktörler olduğunu kanıtladı. Bu hayati derecede önemlidir, çünkü genetik yapımıza rağmen çevremizi ve çevremizle olan ilişkimizi değiştirerek dönüşebiliyoruz demektir. Çevre, sadece emdiğimiz besinleri değil, bilinçli ya da bilinçsizce yaşadığımız inançları ve katıldığımız davranış kalıplarını da kapsamaktadır. (Çevremiz belirli bir bileşeni olsa bile, bizim inançlarımıza odaklanmak önemlidir. Sevgiyi kabul edip kabul edebileceğimize inanmazsak, hücrelerimiz onu almayacaktır.)

ThetaHealing, reseptör hücrelerimizin titreşimlerini değiştirerek çevremizi dönüştürerek vücudumuzdaki nöropeptid akışını değiştirir. Nöropeptid akışımızın düzenini değiştirdiğimizde, hissettiklerimizi değiştiririz. Nasıl hissettiğimizi değiştirdiğimizde, nasıl davrandığımızı değiştiririz. Nasıl davrandığımızı değiştirdiğimizde, hayatımızı değiştiririz.

ThetaHealing, 1995 yılında Vianna Stibal tarafından kuruldu ve  dünya çapında inanılmaz hızla yayıldı. ThetaHealing şimdi Arjantin'de, Avustralya, Brezilya, Hırvatistan, İngiltere, Hindistan, İtalya, Japonya , Dubai, Rusya , Yunanistan ve Meksika'da ve aynı zamanda Amerika Birleşik Devletleri'nde sertifikalı ThetaHealing okullarında uygulanmaktadır.

Türkiye'de son dönemlerde oldukça yaygın olarak kullanılmakta olup Master&Science Eğitmen Reyhan İldaş Tarafından İstanbul, İzmir başta olmak üzere Uluslararası Sertifikalı Eğitimler verilmektedir. Sözleştğimiz Kalplerle En güzel şekilde buluşmak üzere...

Sevgiyle...
 
 
Pro WEB