Theta Healing Şifası Nedir?
ThetaHealing, bilinçli zihinde derinden tutulan blokajları, olumsuz inançları ve travmayı tanımlamak ve anında dönüştürmek için bilimi ve ruhaniyeti birleştiren güçlü bir tekniktir.

Artık  düşüncelerimizin gerçekliğimizi yarattığı kabul görüyor.  Kuantum fiziğinin ve DNA araştırmasının en yeni keşifleri bu teoriyi doğrulamaktadır.
Dr Bruce Lipton gibi bilim adamları, genlerin / DNA'nın biyolojimizi kontrol etmediğini ortaya çıkardı; bunun yerine, DNA, pozitif ve negatif düşüncelerimizden kaynaklanan enerjik mesajlar da dahil olmak üzere hücrenin dışından gelen sinyallerle kontrol edildiği kabul edildi.  Başka bir deyişle, fiziksel hastalık ya da rahatsızlık, inançlarımızın, anılarımızın ve duygusal durumumuzun doğrudan bir sonucu olarak enerjik bir seviyede var olur.
Bizim dünya görüşümüz inançlardan oluşur: Hakikat olarak gördüğümüz görüşler veya inançlar. Bizimle taşıdığımız inanç çeşitleri, hem bilinçli hem de bilinçsiz düzeyde sahip olduğumuz düşünce türlerini etkiler. Onlar da davranışlarımızı ve başkalarıyla ve dünyayla ilişkilerimizi etkiler. Bazı inançlarımız grup bilincinden ya da baskın paradigmadan, “yeryüzünün yuvarlak olduğu” inancından (geçmişte yaygın olarak düz olduğuna inanılırsa) ya da belli bir hastalığın tedavi edilemez olduğuna inanılmaktadır. Kültürel inançlar gibi diğer inançlar, genetik olarak ebeveynlerimiz aracılığıyla geçmiştir. Genetik inançlar, atalarımızın deneyimlerinin ve dünya görüşlerinin bir yansımasıdır ve “Ak akçe kara gün içindir'' gibi önyargılar veya inançlar gibi şeyleri içerebilir. Aynı zamanda kendi yaşam deneyimlerimizi nasıl gördüğümüze veya yorum yaptığımıza dayanarak kendi temel inançlarımızı oluşturuyoruz. Bu inançlar bilinç seviyesinde olma eğilimindedir ve “asla yeterince iyi olamayacağım” veya “önce başkalarının düşüncelerini öne almak  zorundayım” gibi şeyler içerebilir. İnançlarımız, günümüzün hayatlarını, fark etmeyeceğimiz şekillerde etkiler ve fiziksel ya da duygusal koşullar, engeller, korkular, fobiler ya da bağımlılıklar olarak tezahür edebilir.
ThetaHealing, tüm seviyelerdeki ve DNA'daki negatif düşünce kalıplarını veya inançlarını dönüştürmek için anında çalışır ve hayatınızı tam olarak seçtiğiniz gibi yeniden yaratmanızı sağlar.

Thetahealing  tekniği ile ilgili bir başka şaşırtıcı şey ise, daha önce hiç deneyimlemedikleri, duygusal tercihlerini anında genişleten danışana bu duygularını öğretme becerisidir. Örneğin, eğer bir danışan“mutsuzum” inancına sahipse, onlara mutsuz hissetmeden nasıl yaşayacaklarını ve neşe ve mutluluk yaşamanın nasıl bir şey olduğunu öğretebilirsiniz.
Thetahealing, bir din değil, bir tekniktir ve herhangi bir dini doktrine bağlı değildir .Herhangi bir manevi ya da dini inanç sistemi ile uyumludur. Neye inandığından emin değilseniz bile, ThetaHealing hala işe yarayacaktır!


Theta Healing tekniğinin kurucusu  Vianna Stibal, ruhsal felsefe ve meditasyon tekniği ile ThetaHealing® tekniğinin, dünya çapında  öğreten ThetaHealing “THInK”in kurucusu ve gelişmesindeki öncüsüdür.

Yakalanmış olduğu kanser hastalığını tedavi ederek, iyileştiğine şahit olduktan sonra, kendini bu meditasyon yöntemine adayarak, bugün “ThetaHealing” (Theta Şifası) olarak bilinen şifa tekniğini herkesin uygulayabileceği metotlarla insanların evrilmesine, aydınlanmasına ve en önemlisi kendi gerçekleriyle yüzleştirip kendi hayatlarını yeniden yaratabilme potansiyelleri ile buluşturması acısından dünyada saygın ve önemli bir yer edinmiştir.

Tüm dünyada seminerler vererek ırk din dil gözetmeksizin tüm insanların tedavisine ve aydınlanmasına yardımcı olmayı amaç edinmiştir. Sizler de seminerlerimize katılarak hem kendinizde hem de yakınlarınızda kolaylıkla bu tekniği uygulayabilir ve dönüşümlerinize tanıklık edebilirsiniz.
 
 
Pro WEB