Manıfestıng And Abundance / Bolluk Bereket Ve Yaratım Eğitimi
Bolluk bilinci, yaşamınızda ki her şeyin sınırsız olabileceğini düşünme biçimidir. Neye nasıl inanırsak onu benimsediğimiz için onun olmasını sağlarız.

Bolluk bilincinden yalnızca çok zengin olacağımızı düşünmek ya da öyleymiş gibi, zengin olmuş gibi davranmak anlaşılmamalıdır. Bolluk bilinci yaşamımızda, bedenimizde, tüm hücrelerimizde bu bilince sahip olmaktır. Yani bir nevi kıtlık enerjisinden çıkmış olmak aynı zamanda her isteğimizin, arzumuzun yerine mutlaka gelebileceğine, sahip olabileceğimize olan inanç sistemimizdir. Zihnimizde yer alan öğrenilmiş çaresizliklerimize ve sınırlamalarımızı artık dur demenin zamanı geldi. Evren öyle bir enerji, öyle bir titreşim halinde ki; beynimizden geçen olumlu olumsuz her şeyin gerçekleşebilme ihtimalini bir düşünsenize… Tabi burada şöyle bir ayrım var. Bir şeyi isterken ne kadar çok isterseniz isteyin, isterken o dileğinizin olmuş gibi olduğunu düşünüp o andan neler hissedebileceğinizi de o düşüncenize katarsanız evren olması için elinden gelen her şeyi yapacaktır. Ve isteğiniz yerine gelecektir. Bunun için neler mümkün?

ThetaHealing’de, yaratma konsepti Herşeyin Yaratıcısı ile bir şeyi fiziksel olarak yaratmanın mümkün olmasının inancıdır. Her bir terim, düşünce ve hareket hayatlarımızda yarattıklarımız tarafından yansıtılmaktadır. Her karar yaratmayı seçmiş olduğumuz şeyin yansımasından verilir. Ne düşünüp söylediğimiz yarattıklarımız üzerinde bizim için olumlu veya olumsuz şekilde etki oluşturur. Eğer sürekli fakirim derseniz, öyle olursunuz. Eğer sürekli finansal olarak bereket içinde olduğunuzu söyleyip düşünürseniz, öyle olursunuz. Pozitif bir zihin içinde olmak çok önemlidir Gerçek şudur ki, biz kendi gerçeğimizi yaratıyoruz ve dünyanın size sunabileceğinin en iyisini yaratmanız mümkündür. Ama siz ilk önce hayatınızda ne istediğinize karar vermelisiniz. Arzuladığınız hayatı deneyimlemek için bir hayaliniz var mı? Birçok kişinin hayalleri vardır, ama aramış olmalarına rağmen gerçekleri yoktur. Bu kurs inanılmaz bir soru listesi kullanarak siz ve hedefleriniz arasında duran saklı ve şaşırtıcı blokajları bulmanız için yardımcı olur. Size bunları nasıl derinden kazıp temizleyeceğinizi öğretir; niyet ve Kutsal Zaman hakkında bilgi verir ve hayatınızda her şeyin sizin için çalışmasını öğretir. Size hayatınızda bereketi yaratmak için ihtiyacınız olan tüm olumlu yeni Hisler verilir. Birçok kişi ThetaHealing™ tekniğini ilk olarak kendilerini bloke edebilecek şeyleri bulmak için Enerji Testi yapmadan önce tam finansal başarı hissi yüklemek için kullanırlar. Bazı durumlarda, bu kişiler anında sonuç almadıklarında üzülürler. Bu eğitimde bu mümkün olabilecek blokajları temizlemeyi öğrenip, bir plan yapmayı, niyetlerinizi belirlemeyi, ve başarılarınıza ulaşmanız için fikirlerinizi takip etmeyi öğreneceksiniz. Bu bir – çabuk zengin olma – semineri değildir, ama hayatınızın tüm alanlarında potansiyelinizi kullanarak bolluk ve bereketi kendinize çekmeniz ve zengin olmanız için evrensel bir kişisel keşif aracıdır.

ThetaHealing™Eğitmeni olan öğrenci için, bu dersin tamamlanması Eğitmene ThetaHealing® Manifesting and Abundance Eğitmeni olmak için ThetaHealing™ Institute of Knowledge de kayıt olma hakkı verir. ThetaHealing™ Manifesting and Abundance Dersinde aşağıdakiler Sertifikalı ThetaHealing® Eğitmeni tarafından öğretilmektedir:

SEMİNER KONULARI
Yaratma Yüklemeleri
Teta Halinde Yaratmak
En Yüce ve En İyi Şekilde Yaratmak
Blokajlarınızı Kaldırmak için Alıştırmalar
Yedinci Seviyeden Yaratmak
Bereket Yüklemeleri Listesi
Kutsal Zaman
Geleceğinizi Hatırlamak
Geleceğinizi Görmek
‘ Ben Sıkıştım ‘ Alıştırması
Yedinci Seviyeden Geleceğinizi Nasıl Yaratabilirsiniz
Paranızı Kutsayın
ThetaHealing ® Manifesting and Abundance (Bolluk Bereket ve Yaratım Eğitimi) – 2 Gün – İleri Seviye DNA Mezunları katılabilir.

 

Katılım Koşulları : Basic DNA ve Advanced DNA Mezunu olmak
Eğitim Programına Dahil: Vianna’nın Manifesting ve Abundance – Bereket Kitabı 

 
 
Pro WEB