Game Of Life
Bu 3 günlük kurs, gerçek hayattaki başarı durumlarına göre tasarlandı ve yaşamda ve işte daha büyük başarılar elde etmek için belirli sınırlayıcı inançları kaldırma ve yüzlerce duyguyu sizlere tanitma fırsatı sunuyor.

Vianna, manevi ve iş birliğini birleştirmek için Hiro ile ortaklık kurmustur ve bu seminer  ThetaHealing tekniği ile sunulan ilk çabalardan biri. Konular şunları içerir:

İnanç çalışması - Pratik Yaklaşım

Ebeveyn yükümlülüklerinden kurtulun

Travmaların serbest bırakılması

Toplum tarafından kabul görmek

Akran basıncını serbest birakmak

Sonsuz bolluk almak

İşletmenizi dilediğiniz gibi büyütün

Başarılı olmaya hazır olun

Heyecanlanmak

Vizyon ve Tezahür

 ThetaHealing® Oyun Yaşamı Uygulayıcıları Semineri aslen iş ve maneviyat arasındaki uçurumu kapatmak için tasarlanmistir. Seminer tanıtıldıkça, iş dünyasındaki insanlar iş hedeflerine ulaşmalarında kendilerine yardımcı olan inançları serbest bırakarak ve bunları temizleyerek başarıyı görmeye başladılar. Buradan, seminer, ister işte ister kişisel olarak olsun, amacınız ne olursa olsun, bu seminerin vizyonu getirdiğini fark edin Bu uygulayıcı semineri ile odak bir anahtardır. Vizyonunuza odaklanırsınız ve vizyonunuzu yaratmanın etrafındaki inançları serbest bırakırsınız. Bu ThetaHealing Tekniği kullanan inanılmaz bir uygulayıcı semineri. Bu seminer, 2010 yılında Vianna Stibal ve Hiroyuki ile birlikte yazılmıştır ve 2011 yılında onaylanmış ThetaHealing Seçmeli Semineri olmuştur.
 
 
Pro WEB