Frekans
Yaşamın içerisinde kendi bulunduğunuz duruma bir bakın. Ruhunuz ve bedeniniz kendini yorgun bitkin hissediyorsa negatif enerjilere maruz kalmışsınız demektir.

Bundan dolayı sizin enerjiniz düştüğü için negatif titreşimlerde olan olay ve durumları kendinize çekmeye devam edersiniz. Ruhunuzun farkındalığınızın bölünmüş her parçası sizin daha da düşük titreşimlere maruz kalmanızı sağlar. Sizin kendi titreşiminiz düşük bir frekansta takılı olarak kaldığında sağlıksız duygusal alışkanlıklara, olumsuz düşüncelere dönebilirsiniz. Bu durumdan çıkabilmek için sizi bu sağlıksız yapabilecek frekanstan ve durumdan çıkabilmek için öncelikle sakinleşip zaman ayırarak zihninizin bu titreşimini yükseltmeniz gerekmektedir Bunu fiziksel aktivite ya da daha önce kendinizi en harika hissettiğiniz bir zamana götürerek orada kendinizi canlandırarak ve bunu düşünerek yapabilirsiniz.  Eğer bir süredir üzgünseniz düşük vibrasyonunuz sizin hayal gücünüzün kurumasına ve olumsuz duyguları yaşamınıza çekmenize yol açar. Diyelim ki sürekli dans ediyor, yürüyor, spor yapıyorsanız bedeniniz hareket ettiği için duygularınızda harekete geçecektir.
 
Eğer yaşamınızda coşku ve samimiyet eksikliği yaşıyorsanız bedeninizin de daha ağırkanlı olmasına sebebiyet verecektir. Eğer kendinizi bitkin hissediyorsanız dinlenip sakinleşebilirsiniz eğer takıntılar içerisindeyseniz bunların altında yatan inançlara bakın. Herhangi bir yerden başlayabilirsiniz gerisi kendiliğinden gelecektir. Bedenler tıpkı bir akort çatalları gibidir. Sakin biriyle ya da negatif sinirli biri ile kontakt kurduğunuzda bedeniniz bu insanların titreşimlerini kopyalar. Belki siz gayet mutluyken bir arkadaşınızdan gelen bir haber sizi gayet son derece aşağılara çekebilir. Daha farkında bile olmadan sizde üzülür ve kendinizi  tükenmiş hissedersiniz. Arkadaşınız odanıza aniden girmeden önce beyniniz hiç çalışmak istemiyordur. Oysa ki arkadaşınızın enerjisi tavan yapmıştır O gün kafasında harika bir proje vardır ve motivasyonu çok yüksektir. Çok geçmeden sizde yaratıcı halinize geri döner ve üretmeye başlarsınız.
 
Bazı insanlar çevresindekileri ‘ aşağıya’ bazıları da ‘ yukarıya’ çekerler. Aynı şekilde mekanlarında kendilerine ait titreşimleri vardır. Bir restoranda kendimizi çok rahatsız hissederken başka bir restorana girdiğimizde ise sanki kendimizi evimizde gibi hissederiz. Aynı şekilde bazı şehirler sizi harekete geçirir bazı şehirler ise sizi izole eder ve tamamen umutsuzluğa ve çaresizliğe düşürürler. Her ne olursa olsun siz şahsi vibrasyonunuzu ayarlayabilirsiniz. Nasıl hissedeceğiniz gerçekten size bağlıdır. Kendi titreşiminizi sabit tuttuğunuzda ve bunu kendinizde dengelediğinizde dışsal durumlardan etkilenmeden de yaşamınızı keyifle sürdürebilirsiniz.
 
Bunun için Thetahealing tekniği ya da size yakın gelen tekniklerden yararlanabilir günlük meditasyonlar ile hem kendinizi hem de evlerinizi işyerlerinizi neşe frekansına ayarlayabilirsiniz. Bir kere siz kendi frekansınızda kalabilmeyi öğrendiğinizde dışarıdan gelenler artık size teyet değmeden geçip gideceklerdir.
 
 
Pro WEB