Eğitim Hikayesi
Merhabalar.. İnsan bazen hep tekrarlanan şeyler, durumlar yaşar hayatında.Ve sanki bu durumdan bu kıskaçtan kurtulamaz ya.. Ama çare çozüm yanıbaşındadır.Evet bir tık uzağındadır , yeterki farkına varsın.

Benim Reyhan Hanımla karşılaşmam da işte bana o farkındalığı getirdi çok şükür.Evet , yıllardır üzerinde çalıştığım , çeşitli çalışmalar yaptığım ve bir türlü sonuca bağlayamadığım bir konuyu Reyhan Hocam ve Theta Healing sayesinde " bir tık'la " evet " bir tık" diyorum çünkü Theta böyle birşeyi. .seneler sizde bıraktığı şeyleri " An'da " değiştirip bir anda ondan mucize gibi kurtulduğunuzu görüyorsunuz.Ve bunu siz kendi bedeninizle o anda onaylayan görüyorsunuz.
Bu harika birşey. .An'da şifa dedikleri bu işte..Hepimiz bunu istemiyormuyuz ? Yıllarca blokajlarımızdan kurtulmak için nerede birsey duyduysak oraya koşmadık mı?..
Ben bunu Reyhan hanım sayesinde yaşadığım için önce Tanrıya , Evrene ,ve bu şifa nın gerçekleşmesine aracı olan kendisine , bizlerde öğretmek için verdiği egitimlere , Theta Healing sonsuz teşekkürler ediyorum.Bunu yazarken bile gözlerimden yaşlar geliyor.Biz herseyin zorla zorlukla olabilecegine kodlanmışız.Bu kadar kolay sonuç almak insanı hayrete düşürüyor. Ama şimdi artık ne istediğimi ve nasıl yapabilecegimi biliyorum.
Evettt...kesin ve an'da sonuç görmek istiyorum diyenlerdenseniz..Theta Healing sizi bekliyor.Gelin , deneyimleyin , dönüşün,  bagajlarınız olmadan yaşamanın tadını çıkarın.
Ben doğru adresteydim. Siz de doğru adresi bulun..
Sonsuz teşekkürler  sevgili canım hocam Reyhan İldaş.
 
 
Pro WEB