Değişim
Eğer dünyayı değiştirmek istiyorsak öncelikle kendimizi değiştirmeliyiz. Bir seye karşı savaşmak , istemediğimiz bir şeye olumsuz anlamlar yüklemek zamanla hem bizi yorar hem de isteklerimizi gerçekleştirme olasılığımız gittikçe bizden uzaklaşır.

Başkalarını ikna etmeye çalışmak çok da mantıklı değil. Dünyayı değiştirmek istiyorsak seçimler yaratmalıyız. Öncelikle başkalarına bunları anlatmak yerine kendi üzerimizde yaşamalıyız. Bunu yaparken de dünyayı olumlu değiştirirken kendimizide çok iyi yansıtıyor olacağız. İnsanlar isteklerinin geniş kapsamlı olmasını isterler, onları çok da mütevazi bir şekilde sınırlamaya gerek yoktur. Daha iyisini istemek yerine en iyi ve en yüce olanı istemek her zaman bizim yararımıza olacaktır. Araba isterken ev alırken iş isterken daha iyisi yerine en yüce ve en iyi şekilde demeliyiz. Yani bir spor araba isteyebilirsin lakin bu araba seni günlük yaşamda işe gidip gelirken zorlayacaktır. Bu sebeple sana zaman ve mekan olarak her zaman hizmet edebilecek bir istek seçmelisin. Evren hiçbir zaman SENİN YERİNE DÜŞÜNMUYOR. Bu nedenle her zaman kesin ve net olarak isteğini belirtmelisin. Eğer isteğiniz  istediğiniz gibi
sonuçlanmıyorsa bunu tekrar yeniden formüle edebilirsiniz.

Eğer isteğinizi yaşamınıza çekemiyor iseniz yeteri kadar bu konu ile meşgul olup onunla yoğunlaşmamışsınızdır ya da onu yeteri kadar gözünüzde canlandırmamışsınızdır. Evrene gönderilen enerjide bizim hayal ettiğimiz kadar olur. Eğer senin için teslimat gerçekleşip istediğinin yeteri kadar tam olmadığını görünce hayal kırıklığı yaşama lütfen, çünkü senin istemediğin, senin için en iyi olandır.
 
 
Pro WEB