İstanbul ThetaHealing
İnançlarınızın % 95'inin bilinçaltınızda saklı olduğunu biliyor muydunuz? İnançlarınızın sadece % 5'i bilinçli zihindir. Bu size ne ifade ediyor? Aslında, bilinçli olmayan inançlarınızı siz gerçeğinizi yaratmak için dünyaya yansıtıyorsunuz.

Kuantum fiziği, her şeyin kendi titreşim kalitesine sahip olduğunu kanıtlamıştır. Her şey enerjidir ve hayatınız enerjiniz ve titreşiminiz tarafından yaratılır. Enerjiniz ve titreşiminiz fiziksel bedeninizde, hücresel bellekte, DNA'da ve enerji alanınız ve matrisinizde tutulur.

ThetaHealing®, şifa enerjisi titreşimlerine erişmek için kuantum fiziğini ve sezgisini kullanan bütünsel bir iyileştirme tekniğidir. Theta, bilinçsiz tüm bloklarınıza, gizli inançlarınıza, düşüncelerinize ve hislerinize ulaşmanıza ve bunları dönüştürmenize doğrudan kaynağınızla ve sorunlarınızla ve zihninizle, bedeninizle ya da ruhunuzla ilgili zorluklarla çalışarak sizi desteklemektedir. Thetahealing® size acı, şok, travma, hastalık, hastalık ve ruhlarınızın amacına uyum sağlamada ve hayallerinizin yaşamını (ve işini) ortaya koymada yardımcı olur.

ThetaHealing®,  hızla psikoterapi dünyasını dönüştürmekte ve geleneksel terapinin zamanının bir kısmında hızlı sonuçlar elde etmeye yardımcı olmaktadır.  ThetaHealing® uygulanması çok kolay, çok yönlü bir çalışmadır. İstanbul'da ThetaHealing® tekniği ile eğitim almak istiyorsanız ThetaHealing® Certificate of Science  Master Eğitmen ve Uygulayıcı Reyhan İldaş ile sizde isteklerinizi ve hayalleriniz gerçekleştirmenin imkansız olmadığını görerek, ne kadar güçlü olduğunuzu yeteneklerinizin neler olduğunu keşfedeceksiniz.
 
 
Pro WEB